Anasayfa > Kayıt

Lütfen aşağıdaki formu eksiksiz doldurunuz. Formu doldurduktan sonra kaydınızı tamamlamak için e-posta adresinize gelen aktivasyon mesajında yer alan yönergeyi takip ediniz. Bu aşamadan sonra RxMediaPharma lisans işlemlerinize devam ediniz.

Kullanıcı Portalı İçin Giriş Bilgileriniz
* Hata: Lütfen E-posta adresinizi giriniz. Hata: E-posta hatalı. Lütfen kontrol ediniz. E-Posta Adresinizin doğruluğundan emin olunuz. Kayıdınızın tamamlanabilmesi için aktivasyon mesajı bu e-posta adresinize gelecektir.
* Hata: Lütfen E-posta adresinizi tekrar giriniz. Hata: E-posta hatalı. Lütfen kontrol ediniz. Hata: E-posta adresi uyumsuz kontrol ediniz.
* Hata: Lütfen şifrenizi giriniz. Belirleyeceğiniz şifre sadece Kullanıcı Portalı ve lisanslama işlemleri için gereklidir. Şifre minimum 6 karakter ve/veya sayıdan oluşmalıdır.
* Hata: Lütfen şifrenizi tekrar giriniz. Hata: Şifreler uyumsuz kontrol ediniz.
Kullanıcı Portalı Kayıt Bilgileriniz
* Hata: Lütfen adınızı giriniz.
* Hata: Lütfen soyadınızı giriniz.
* Hata: Lütfen mesleğinizi seçiniz.
* Hata: Lütfen telefon numarınızı giriniz.
* Hata: Lütfen kuruluşunuzun türünüzü seçiniz.
* Hata: Lütfen kuruluşunuzun adını giriniz. Firmamınız,Hastanenizin, Ezcanenizin, Kurumunuz vb. adını giriniz.
* Hata: Lütfen ilinizi seçiniz.
Hata: Lütfen ilçenizi seçiniz.
* Hata: Lütfen adresinizi giriniz.
  * Doldurmanız zorunlu olan alanlardır.
Kabul ediyorum'u tıklatarak RxMediaPharma® Kullanıcı Portalı Üyelik ve Gizlilik Sözleşmesi ve Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (KVKK) Aydınlatma Metni'ni kabul edin.
RxMediaPharma® Üyelik ve Gizlilik Sözleşmesi | Mesafeli Satış Sözleşmesi | Güvenlik Politikası | Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (KVKK) Aydınlatma Metni